Проведено ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Проведено ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

/Files/images/1/ккк.jpg

24 листопада 2018 року на базі ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» проведено ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти району.
Вітаємо переможців конкурсу:

5 клас

І місце – Саркісян Роксана, Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,

І місце – Білотіл Валентина, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Бєлєнкова О.М.,

ІІ місце – Ткаченко Олександр, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Гунько О.М.,

6 клас

І місце – Гідик Інна, Новоолександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Лашко І.А.,

І місце – Дідик Інна, , Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,

ІІ місце – Оганесян Давид, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,

ІІІ місце – Раєвич Владислав, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Сулім С.В.,

7 клас

І місце – Сподін Данило, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Фоміна Г.Я.,

ІІ місце – Богданцев Сергій, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,

ІІІ місце – Табунщик Денис, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Трубай О.О.,

ІІІ місце – Ковальчук Анна, Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,

ІІІ місце – Яременко Таісія, Ольгопольський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Яременко С.Я.,

8 клас

І місце – Маслова Яна, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Трубай О.О.,

І місце – Гунько Валерія, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,

ІІ місце – Осадца Марина, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Трубай О.О.,

ІІІ місце – Децьо Надія, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,

9 клас

І місце – Вагіна Анастасія, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,

ІІ місце – Онищук Марина, Новоолександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Лашко І.А.,

ІІІ місце – не визначено,

10 клас

І місце – не визначено,

ІІ місце – не визначено,

ІІІ місце – Шевченко Валерія, Возсіятський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вчитель Діордіца В.А.,

11 клас

І місце – Кравченко Анастасія, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Селютіна О.О.,

ІІ місце – Лабута Кирило, Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,

ІІІ місце – Кіт Катерина, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Селютіна О.О.

Щиро вітаємо усіх учасників ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Висловлюємо вдячність колегам-педагогам, які доклали значних зусиль при підготовці учасників Конкурсу. Бажаємо творчих злетів та нових перемог.

Кiлькiсть переглядiв: 90

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.