Відбувся ІІ (районний) етап XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Відбувся ІІ (районний) етап XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
21 листопада 2018 року на базі ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся ІІ (районний) етап XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь 89 учнів 3-11 класів із 16 закладів загальної середньої освіти Єланецького району та 2 студента Єланецького професійного аграрного ліцею.
Високий рівень підготовки показали учні ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» – 17 призових місць (24 учасника), належну підготовку продемонстрували учні Єланецької гуманітарної гімназії – 6 призових місць (11 учасників). Також призові місця здобули учні Калинівського, Взсіятського, Новоолександрівського та Маложенівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Призерами ІІ (районного) етапу Конкурсу стали такі учні:
3 клас
І місце – Головатюк Вікторія , ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Усик Т.М.,
ІІ місце – Явоненко Костянтин, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Човага Н.В.,
ІІ місце – Явоненко Анастасія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Човага Н.В.,
ІІІ місце – Гульпа Ніколь, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Усик Т.М.,
ІІІ місце – Добровольська Софія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Усик Т.М.,
4 клас
І місце – Соболевська Дар’я, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Флоря В.А.,
ІІ місце – Гундяк Костянтин, Калинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Хабарова Н.М.,
ІІ місце – Джулай Валерія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Флоря В.А.,
ІІІ місце – Довженко Дар’я, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», учитель Центій Н.В.,
ІІІ місце – Шапошнікова Юлія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Хабарова Т.П.,
ІІІ місце – Слободніченко Марія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Флоря В.А.,
5 клас
І місце – .Білотіл Валентина, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Бєлєнкова О.М.,
ІІ місце – Саркісян Роксана, Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,
ІІІ місце – Деменко Тетяна, Калинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Деменко О.М.,
6 клас
І місце – Гідик Інна, Новоолександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Лашко І.А.,
ІІ місце – Приходько Юлія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Сулім С.В.,
ІІ місце – Оганесян Давид, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,
7 клас
І місце – Холявіцька Дар’я, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,
ІІ місце – Істраті Вікторія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Трубай О.О.,
ІІІ місце – Дзюба Маргарита, Возсіятський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Діордіца В.А.,
ІІІ місце – Ковальчук Анна, Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,
8 клас
І місце – Водовозов Дмитро, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Трубай О.О.,
І місце – Фатич Іван, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,
ІІ місце – Саітгареєва Вікторія, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Трубай О.О.,
ІІІ місце – Каравай Анастасія, Возсіятський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Минець О.О.,
9 клас
І місце – Вагіна Анастасія, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,
І місце – Селютіна Дар’я, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Пагор С.М.,
ІІ місце - Турчевська Світлана, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Боднарук І.В.,
ІІ місце – Онищук Марина, Новоолександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Лашко І.А.,
ІІІ місце – Попик Дар’я, Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,
10 клас
І місце – Півторак Тетяна, ОНЗ «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Фоміна Г.Я.,
ІІ місце – Деменко Дар’я, Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Деменко О.М.,
ІІІ місце – Легкодух Сніжана, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Селютіна О.О.,
11 клас
І місце – Кіт Катерина, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Селютіна О.О.,
ІІ місце – Лабута Кирило, Маложенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Білей Л.М.,
ІІІ місце – Мартишко Ігор, Єланецька гуманітарна гімназія, учитель Селютіна О.О.,
ІІІ місце – Чуніхіна Олена, Возсіятський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель Діордіца В.А..
Щиро вітаємо усіх учасників ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Висловлюємо вдячність колегам-педагогам, які доклали значних зусиль при підготовці учасників Конкурсу. Бажаємо наснаги, творчих злетів та нових перемог.